
- В наличии
- Код: 119934
Газонокосилка AL-KO Moweo 46.0 Li SP
34 999 ₴
31 499,10 ₴
- +380 (97) 796-69-35
*аккумулятор и зарядное устройство в комплектe
*нож в подарок
Опис
- Зручний 1-ступінчастий привід заднього колеса для зручного скошування
- Міцний та стабільний корпус з листової сталі для довгого терміну служби
- Потужний літій-іонний акумулятор 5 А/год. Без ефекту пам'яті — без саморозрядження. Має акумулятор та зарядний пристрій
- Оптимальне скошування та збір скошеної трави завдяки аеродинамічній формі корпусу
- Зручне 7-ступінчасте центральне регулювання висоти різання
- Ергономічна ручка зі зручним перемикачем та колесами на шарикопідшипниках полегшує роботу
- Великий короб для трави з вбудованим індикатором рівня наповнення та навіскою Easy Click
- Легке транспортування завдяки міцній передній ручці
Бездротовий блок живлення з інноваційною літій-іонною технологією: це акумуляторні газонокосарки Moweo від AL-KO з сімейства акумуляторів Energy Flex.
AL-KO Moweo 46.0 Li SP
Компактна модель від AL-KO вражає міцним корпусом з листової сталі з великою шириною різання 46 см. Технологія AL-KO Moweo 46.0 Li SP розроблена в Німеччині та виробляється в Австрії. Завдяки інноваційним компонентам, таким як літій-іонний акумулятор з індикатором рівня заряду, AL-KO Moweo 46.0 Li SP є довготривалим партнером для вашого саду.
Технічні параметри AL-KO Moweo 46.0 Li SP
Безпечний запуск завдяки вставному ключу. Літій-іонний акумулятор на 40 вольт забезпечує ефективну роботу на газонах площею до 500 м². Завдяки літій-іонним елементам цей акумулятор є винятково довговічним і не має саморозряду. За допомогою вбудованого світлодіодного дисплею ви легко дізнаєтесь, коли потрібно заряджати акумулятор. Акумулятор заряджається приблизно за 2 години. Зручне 7-ступінчасте центральне регулювання висоти різання від 30 до 75 мм. Великий короб для трави з індикатором рівня наповнення об'ємом 70 л ефективно заповнюється завдяки аеродинамічній формі корпусу. Легке кріплення завдяки язичку на коробі та механізму Easy Click. Ергономічна направляюча ручка та колеса на шарикопідшипниковій опорі забезпечують комфортне косіння газону без будь-якої втоми.
Акумулятор підходить для всіх пристроїв сімейства Energy Flex.
Купити AL-KO Moweo 46.0 Li SP та альтернативні варіанти
Купуйте AL-KO Moweo 46.0 Li SP у нашому інтернет-магазині або у одного з наших спеціалізованих дилерів. Це ідеальний партнер для невеликих садів. Якщо вам потрібна акумуляторна газонокосарка з шириною різання 42 см, ми рекомендуємо AL-KO Moweo 42.0 Li
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Рекомендуемая площадь | 400 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 460 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Тип | Газонокосилка |
| Объем травосборника | 70 л |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30.3 кг |
- Цена: 31 499,10 ₴




