
- Нет в наличии
- Код: 119932
Садовый трактор AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition
149 999 ₴
- +380 (97) 796-69-35
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Садовый трактор AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition»
Опис
- Максимальна зручність завдяки простому та зрозумілому управлінню
- Зручне спорожнення коробки за допомогою телескопічного важеля з акустичним сигналом для своєчасного спорожнення коробки
- Надійна косарка з 2 ножами, на шарикопідшипниковій опорі
- Ножний гідростат з ергономічно розташованими педалями
- Широкі колеса для оптимального ходу під час косіння
- Оптимальне положення з глибоким зручним проходом
- Легке переоснащення на зимову експлуатацію (з ножем снігоочисника)
Відкрийте для себе прекрасні сторони газонокосіння за допомогою нашого трактора-газонокосарки AL-KO Black Edition. Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition вражає насамперед своєю високою маневреністю. Блок живлення з потужним двигуном AL-KO Pro є ідеальним партнером для садів середніх розмірів.
Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition
Високоякісні комплектуючі, розроблені в Німеччині та виготовлені в Австрії: трактор AL-KO T 15-93.9 HD-A презентує себе як ексклюзивну чорну серію — Black Edition. За допомогою цього потужного трактора-газонокосарки можна косити ефективно та, перш за все, зручно великі площі. При цьому трактор зберігає велику маневреність і тому почувається комфортно у більшості садів. Різноманітні комплектуючі для трактору-газонокосарки, такі як валкоукладач, ножі снігоочисника та інші, а також легко знімна косарка роблять його універсальним влітку та взимку. Якщо ви шукаєте недорогий трактор-газонокосарку практично для будь-якого застосування, цей продукт є найкращим вибором для вас.
Технічні параметри трактору-газонокосарки AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition
Трактор-газонокосарка з лінійки продуктів Black Edition шириною різання 93 см ідеально підходить для ефективного та швидкого скошування газонів середніх розмірів. Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition працює з двигуном AL-KO Pro 450 (OHV) потужністю 7,7 кВт, з низьким рівнем вібрації. Висоту різання можна швидко та легко регулювати в межах 6 рівнів від 30 мм до 80 мм. Міцна косарка з листової сталі включає в себе два ножі для чистого скошування трави, їх можна легко зняти вручну. Це дозволяє швидко очистити косарку та заощадити час техобслуговування ножа. Взимку до передньої частини трактора-газонокосарки AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition можна також прикріпити ніж снігоочисника. З такими комплектуючими, як садовий каток або наш набір для мульчування, цей трактор буде вашим надійним помічником також і влітку під час виконання інших видів робіт. Надзвичайно великі колеса до 18 дюймів забезпечують хороше зчеплення та швидкий хід на будь-якій поверхні та в будь-якій місцевості. Зрізану траву цей трактор збирає у короб об'ємом 220 л. Іншими перевагами цього трактору є зручне рульове колесо, а також зрозумілі елементи управління.
Купити трактор-газонокосарку AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition та альтернативні варіанти
Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition — ваш недорогий партнер для скошування великих газонів. Зручно, ефективно та з найкращими результатами: за допомогою нього ви зможете відкрити для себе прекрасну сторону скошування. Якщо ви шукаєте газонокосарку з додатковою функцією мульчування, рекомендуємо вам трактор-газонокосарку AL-KO T 13-93.7 HD. Наша порада: Широкий асортимент аксесуарів та комплектуючих робить трактор-газонокосарку AL-KO Black Edition універсальним помічником взимку та влітку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Максимальная ширина скашивания | 930 мм |
| Высота скашивания | 80 мм |
| Объем травосборника | 220 л |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс, Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Мульчирование | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | AL-KO Pro 350 |
| Объем двигателя | 352 куб. см |
| Мощность двигателя | 10.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 2600 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1960 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Вес | 222 кг |
- Цена: 149 999 ₴










