
- Нет в наличии
- Код: 127363
Трактор-газонокосарка solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2
277 179 ₴
- +380 (97) 796-69-35
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Трактор-газонокосарка solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2»
- Швидке косіння завдяки надширокій колоді 125 см
- Зручний електронний дисплей
- Великий збірник з сигналом рівня
- Шарикопідшипник з низькою вібраційною з надзвичайно потужним двигуном 13,5 кВт
Надзвичайно великий і надзвичайно потужний. Якщо Ви хочете працювати на великих площах, ми рекомендуємо мотоблок solo by AL-KO T 23-125.6 HD V2. Відчуйте комфорт за кермом цієї машини та дізнаайтеся, що таке безпека. Поверніть ключ запалювання та відчуйте чисту радість. З мотоблоком T 23-125.6 HD V2 і різноманітними аксесуарами косіння великих газонів перетвориться улюбленого хобі.
Особливості: Гідростатичний привід Надійні компоненти для довгого терміну служби Ергономічно розташовані елементи управління Зносостійкий косильний механізм Регульоване сидіння
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 242 кг |
| Высота | 1190 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 2200 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | AL-KO |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина скашивания | 1250 мм |
| Высота скашивания | 90 мм |
| Объем травосборника | 310 л |
| Мульчирование | Да |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс, Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Характеристики двигателя | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 724 куб. см |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/мин |
- Цена: 277 179 ₴


