
- Нет в наличии
- Код: 127417
Трактор-газонокосарка solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A
177 999 ₴
- +380 (97) 796-69-35
*БЕСПЛАТНАЯ ОТПРАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ ПРИ УСЛОВИИ ПОЛНОЙ ПРЕДОПЛАТЫ, ПРОМ ОПЛАТЫ!
*Сборка и предпродажная подготовка, ввод в эксплуатацию, обучения правильного использования
Опис
- Вищий комфорт завдяки чіткій роботі
- Додаткова функція мульчування
- На шаропідшипниках міцний 2-ножовий косильний механізм
- Широкі колеса для оптимального результату косіння
- Легке переоснащення під зимовий період (за допомогою снігоприбирального щита)
Відкрийте для себе прекрасні сторони косіння газонів з нашими тракторами-газонокосарками AL-KO. Трактор-газонокосарка T15-93.7 HD-A Comfort - ідеальний помічник в невеликих садах.
Трактор-газонокосарка T15-93.7 HD-A Comfort
Високоякісні деталі, розроблені в Німеччині та виготовлені в Австрії - суть трактора-газонокосарки T15-93.7 HD-A Comfort. Ним можно косити великі площі ефективно і з комфортом. Широкий вибір аксесуарів: наприклад, комплект для мульчування, валкування, снігоприбиральний щит тощо, та проста в заміні косилька дека робить трактор незамінним як влітку, так і взимку. Якщо Ви шукаєте універсальний пристрій, цей варіант саме для Вас.
Технічні характеристики трактора-газонокосарки T15-93.7 HD-A Comfort
Компактний трактор-газонокосарка серії Comfort з шириною захвату до 93см ідеально підходить для швидкого та ефективного догляду за великим садом. Трактор T15-93.7 HD-A Comfort оснащений двигуном AL-KO Pro потужністю 7,7кВт з низьким рівнем вібрації. Висота зрізу регулюється в 6 положень від 30мм до 80 мм. Довговічна косильна дека виготовлена з листової сталі, має два ножа, які забезпечують ідеальний зріз та легко знімаються. До передньої частини T15-93.7 HD-A Comfort взимку можна додати снігоприбиральний щит. Великі колеса з діаметром до 20 дюймів гарантують легке просування на будь-якій поверхні та на будь-якій місцевості. Прямо з місця водія можно випорожнити травозбірник розміром 220 л, просто за допомогою телескопічного важеля. Іншими перевагами виступають зручне кермо та чітке управління.
Трактор-газонокосарка T15-93.7 HD-A Comfort та альтернативи
Трактор-газонокосарка T15-93.7 HD-A Comfort - ідеальний помічник на великих площах. Зручність, ефективність, вражаючий результат - відкрийте привабливі сторони косіння. Якщо Ви шукаєте трктор з шириною захвату 103см, тоді трактор-газонокосарка це саме для Вас. Порада: З величезним вибором аксесуарів данний трактор є всемогутнім помічником взимку і влітку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Максимальная ширина скашивания | 930 мм |
| Высота скашивания | 80 мм |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс, Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Объем травосборника | 220 л |
| Мульчирование | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | AL-KO Pro 450 |
| Объем двигателя | 452 куб. см |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 227 кг |
- Цена: 177 999 ₴







