
- Нет в наличии
- Код: 127471
Трактор-газонокосарка solo by AL-KO T 13-93.7 HDS-A
147 126 ₴
- +380 (97) 796-69-35
Опис
- Найвищий комфорт завдяки оглядовому управлінню
- Багатофункціональність досягається завдяки придбанню клину для мульчування (опція)
- Надійний косильний механізм на шарикопідшипниках, з 2 ножами
- Широкі колеса для оптимального просування вперед при косінні
- Просте переобладнання для зимового режиму (з встановленням снігоприбирального щита)
Відкрийте для себе прекрасні сторони підстригання газонів з нашими газонними тракторами серії solo by AL-KO. Трактор-газонокосарка T13-93.7 HDS-A Comfort стане Вам ідеальним партнером для роботи в садах середніх розмірів.
Трактор-газонокосарка T13-93.7 HDS-A Comfort
Трактор-газонокосарка T13-93.7 HDS-A Comfort створений з високоякісних компонентів, розроблених в Німеччині, вироблених в Австрії. Цей продуктивний трактор дозволить Вам ефективно, а, найголовніше, зручно косити траву на великих площах. Великий асортимент різних комплектуючих для трактора, наприклад, мульчувальний комплект, валкоукладач, снігоприбиральні щити і багато іншого, а також косильна дека, яка легко знімається, робить даний багатофункціональний трактор - газонокосарку придатним для виконання практично всіх основних робіт, влітку і взимку. Якщо хтось шукає трактор майже для будь-якої мети використання, цей трактор-газонокосарка стане для нього найкращою рекомендацією.
Технічні характеристики трактора-газонокосаркиT13-93.7 HDS-A Comfort
Як модель для початківців, цей трактор з асортименту продукції серії Comfort з шириною захвату 95см відмінно підходить для ефективного і швидкого косіння трави на великих площах. Трактор T13-93.7 HDS-A Comfort приводиться в рух потужним двигуном AL-KO Pro 350 потужністю 6,3 кВт. Висоту зрізу можна відрегулювати спеціальною 6-ступінчастою ручкою в діапазоні від 30мм до 80мм. Довговічна косильна дека зі сталевого листа оснащена двома ножами для чистого зрізу трави, її можна легко знімати кількома простими рухами. Взимку на передню частину трактора-газонокосарки T13-93.7 HDS-A Comfort можна навісити снігоприбиральний щит. Великі шини до 18 дюймів гарантують хороше зчеплення з ґрунтом і швидке просування вперед по будь-якій місцевості. Трактор викидає зрізану траву через бічний викид. Ще однією перевагою для додаткового комфорту є зручне кермо і огляд елементів управління.
Придбати трактор-газонокосарку T13-93.7 HDS-A Comfort і альтернативи
Трактор T13-93.7 HDS-A Comfort стане Вам ідеальним партнером для косіння трави на газонах великої площі. Зручний і ефективний, з найкращими результатами: він розкриє для Вас прекрасні сторони процесу косіння трави. Якщо Ви шукаєте трактор-газонокосарку з шириною захвату 103см, ми рекомендуємо Вам трактор-газонокосарку T16-103.7 HD V2 Comfort. Наша порада: З великим асортиментом обладнання Ви зможете перетворити трактор solo by AL-KO в справжнього майстра на всі руки, який буде працювати на Вас і взимку, і влітку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Максимальная ширина скашивания | 950 мм |
| Высота скашивания | 80 мм |
| Объем травосборника | 220 л |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс, Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Мульчирование | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | AL-KO Pro 350 |
| Объем двигателя | 352 куб. см |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 227 кг |
- Цена: 147 126 ₴

