
- Нет в наличии
- Код: 127228
Мотокоса бензинова solo by AL-KO 154
10 999 ₴
+380 (73) 151-33-85
- +380 (97) 796-69-35
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Ця топ-модель з потужністю 2,3 кВт та 54,2 см3 спеціально розроблена для комерційного використання та надихає якістю, комфортом під час та простотою обслуговування. Наступними перевагами мотокоси є оптимізована маршрутизація вихлопних газів, інтегрована антивібраційна система, ідеальний баланс ваги та максимальна ширина захвату, завдяки якій можливе косіння газонів великих площ.
- Потужний 2-тактний двигун
- Структура двигуна відповідає технічному обслуговуванню
- Відповідний професійний плечовий ремінь для перенесення та для ергономічної роботи
- Елементи управління вмонтовані в ручку
- Антивібраційна система
- Товстастінна алюмінієва штанга для максимальної стійкості
- Швидке регулювання висоти ручки під власний зріст
- Оптимальний баланс ваги блоку приводу та валу
- Проста, швидка зміна ножа на шпульку і навпаки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 410 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 250 мм |
| Ширина скашивания лески | 410 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 54.2 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
- Цена: 10 999 ₴


