164 відгуків
Офіційний дилер AL-KO в Україні! 

В зв'язку з частим відключенням світла наша компанія, на жаль,  не завжди має змогу бути на зв'язку.  Прохання надсилати свої повідомлення електронною поштою al-ko@i.ua, або на Viber +380508575085

+380 (50) 857-50-85
+380 (96) 857-50-85

САДОВІ ПОДРІБНЮВАЧІ

 

Новий подрібнювач МH 2500 Slice: найкраще рішення для перероблення гілок у саду

Навесні, під час обрізування та прибирання саду на багатьох ділянках з’являються об’ємні купи гілок і рослинного сміття. Ці «поклади» нерідко місяцями залишаються недоторканими, після чого їх відправляють на спалювання. Проте спалювати органічне сміття в садах – не лише неправильно, а й марнотратно. Набагато ефективніше переробити його в корисний компост або мульчу за допомогою нового ножового подрібнювача AL-KO МH 2500 Slice.

У продажу можна зустріти різні види садових подрібнювачів , або шредерів, що відрізняються пристроєм подрібнювальної системи та типом гілок, на які розраховано механізм. У приватних домовласників найбільший попит мають шредери з ножовою ріжучою системою. Вони являють собою систему з дисковими ножами, що обертаються й забезпечують швидке подрібнення свіжозрізаних гілок і пагонів.

Новий електричний подрібнювач AL-KO МH 2500 Slice стане в пригоді під час весняного обрізування дерев і осіннього прибирання саду. Новий електричний подрібнювач AL-KO МH 2500 Slice стане в пригоді під час весняного обрізування дерев і осіннього прибирання саду.

Пагони, які пропускають через ножову систему, відразу перетворюються на масу дрібної тріски. У результаті замість об’ємних та недоглянутих куп з’являється компактний органічний матеріал, який можна використовувати для мульчування рослин або отримання корисного добрива – компосту.

Електричний ножовий подрібнювач МH 2500 Slice

Новий шредер AL-KO МH 2500 Slice з електродвигуном потужністю 2,5 кВт підключається до стандартної однофазної мережі на 220 В. Пристрій із пластиковим корпусом важить усього 13,5 кг, через що його можна вважати універсальним знаряддям для більшості садівників. Шредер може подрібнювати гілки та пагони діаметром до 40 мм на урізки длиною до 2,5-3 см.

Подавання матеріалу для подрібнення виконується вручну або за допомогою «штовхача», який уходить до комплекту пристрою. Для збирання подрібненого матеріалу систему вкомплектовано зручним 50-літровим текстильним контейнером. А для транспортування шредера передбачено стаціонарні колеса на надійній рамі.

Як працювати з подрібнювачем МH 2500 Slice?

Електричний шредер AL-KO МH 2500 Slice перевершує інші системи завдяки зручній і компактній конструкції та легкій вазі. Текстильна сумка для подрібненого матеріалу є надійнішою та простішою у використанні, ніж пластикові контейнери, які можна пошкодити за необережного поводження.

Під час роботи зі шредером важливо дотримуватися таких правил безпеки:

  • подрібнювач потрібно надійно розташувати на рівній основі, а гілки перед завантаженням очистити від бічних пагонів;
  • довгі гілки під час подавання до подрібнювача слід направляти й притримувати, а на завершальному етапі – відпускати або проштовхувати «штовхачем»;
  • під час чищення та обслуговування пристрій обов’язково відключають від електромережі.
Вага пристрою на коліщатках всього 13,5 кг, а пластикову 50-літрову сумку для мульчі легко приєднати або відчепити за кілька секунд. Вага пристрою на коліщатках всього 13,5 кг, а пластикову 50-літрову сумку для мульчі легко приєднати або відчепити за кілька секунд.

Заготівля компосту та мульчі за допомогою шредера МH 2500 Slice

Подрібнений матеріал, який накопичується в текстильній сумці, можна використовувати для таких цілей:

  • Мульчування насаджень. Деревна тріска дає можливість укрити поверхню ґрунту на клумбах та в пристовбурових колах деревних рослин. Це дасть можливість позбутися бур’янів, захистить ґрунт від надмірного випаровування вологи та поліпшить стан садових культур. Для поліпшення властивостей мульчі тріску перед використанням варто обробити розчином азотних добрив.
  • Додавання до компосту. Інший спосіб перероблення дасть можливість отримати з тріски поживне добриво – компост. Для цього деревний матеріал змішують зі скошеною травою, опалим листям та іншим органічним сміттям і закладають у пластиковий компостер AL-KO на перероблення. Поживні добрива в такому разі будуть готові протягом 1-2 років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner